Tat Kimya - Sabun ve Gliserin San. ve Tic. A.Ş.
TR - EN

HakkımızdaECCONBASE-IPM


Hakkımızda Üretim Vizyon & Misyon Kalite Politikamız Bilgi Güvenliği Politikamız Sertifikalarımız

1999 yılında Tat Şirketler Grubu’nun bünyesinde,Gaziantep’in Organize Sanayi Bölgesinde 8000 metrekare kapalı alan, 30.000 metrekare açık alan üzerine kurulan Tat Kimya, başta sabun olmak üzere diğer temizlik, bakım ve sağlık ürünleri üretimi yapmaktadır.

Genç ve dinamik yapısıyla Tat Kimya, 16 yıl gibi kısa bir sürede yaptığı kaliteli üretim sayesinde sektöründe bugün Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. DEX, MEX, BERRY, GION, KAR, CLAUDIANA, LAVINYA adı altındaki markaları ile kağıt sargılı sabun, ekopack, flowpack, kutulu sabun, banyo sabunu, sıvı sabun, otel sabunu ve özel ürünler üretmektedir.

“Önce Kalite” felsefesiyle yola çıkan Tat Kimya, Sadece Türk tüketicisinin beğenisini kazanmakla kalmamıştır. Tat Kimya ürünleri bugün dünyanın bir çok ülkesindeki tüketicilerin beğenisine de sunulmaktadır. Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Tat Kimya, istikrarlı ve de dinamik yapısıyla hızla büyümeye devam etmektedir...©2016 TAT KİMYA ALL RIGHTS RESERVED.

Designed By